Jak se k nám dostanete.Napiště nám Jiří PEISAR,
Přední 167/5, PRAHA 6, mobil: 603 430 473
 
   
Objednejte zboží online!    
Novinky
Co nabízíme
O firmě
Kontakt
ceník

O fir

Firma PEISAR - ELECTRONIC SERVICE - vše pro pneuservisy byla založena v roce 1988. Ve svém sídle v Praze 6 se zabývá prodejem všeho nářadí a opravných materiálů– pro pneuservisy, autoservisy a autodopravce včetně prodeje a servisu strojů. Jako jediná se zabývá též kalibracemi a opravami, pokud jsou ještě možné‚ a vyplatí se finančně, i starších strojů z bývalé NDR, případně individuálně dovezených. Kalibrace vyvažovacích strojů se podle zákona mají provádět jednou za rok. Pro kontrolu z ČOI musí být na strojích štítek s datem kalibrace.

Na skladě je stále celá škála závaží pro osobní i nákladní vozy, všechny druhy ventilů, záplaty na duše i pneu od firem MARUNI, TIP TOP, TECH, FERDUS, LITEP a další, včetně materiálů a nářadí na opravy bezdušových pneu, Dále je na skladě vzduchové nářadí, rozvody vzduchu, rychlospojky hadice a další od firmy SCHNEIDER, prořezávače vzorku a nože do nich, hydraulické zvedáky,montážní pasty, kované ořechy, utahováky, osobní duše,kompresory, plynové pistole, manometry, svářečky duší a a další.

Firma má zastoupení pro prodej a servis strojů SICAM (Itálie), Prodává též stroje české výroby TWINCO, italské SICE, servis a kalibrace starších strojů SCHENCK, AMR (NDR), K100(Maďarsko) atd. Stroje jsou pro osobní i nákladní vozy. Samozřejmě se provádí uvedení do provozu, zaškolení obsluhy i školení o používání opravných materiálů.


Otevřeno je: pondělí až čtvrtek 8:00 - 16:00, pátek 8:00 - 14:00 v úterý až do 19.00

 
 
  ©2001 WebDesign by Morpheus