Jak se k nám dostanete.Napiště nám Jiří PEISAR,
Přední 167/5, PRAHA 6, mobil: 603 430 473
 
   
Objednejte zboží online!    
Novinky
Co nabízíme
O firmě
Kontakt
ceník

Co nabízíme

Nabízíme kompletní vybavení pro pneuservisy, autoservisy, případně autodopravce. Zařídíme Vám pneuservis počínaje vyvažovačkami, zouvačkami pro pro osobní i nákladní pneuservis až po kompresory, rozvody vzduchu, utahováky kol, zvedáky pojízdné i na celý automobil, termopresy, prořezávače vzorku včetně nožů, myčky kol a jiné. Dále nabízíme všechen opravný materiál od různých výrobců na duše i bezdušové pneumatiky, potřebné nářadí a nástroje, chemikálie (lepidla, utěsňovače patek, kapaliny na zjišťování úniků vzduchu, montipasty), závaží všech druhů, osobní i nákladní i moto. Na skladě je celá škála ventilů osobních i nákladních, brusky, ofukovací pistole, kované ořechy, tlakové hadice, rychlospojky, mastné křídy a manometry.

Dodáváme pneuhustiče s certifikátem podle nového zákona č. 505/90sb i s pravidelným ověřením za výhodné ceny. Na stroje SICAM poskytujeme záruku až 4 roky při uzavření servisní smlouvy.

Zařídíme rychlý leasing, stroje přivezeme, zapojíme a zaškolíme obsluhu, vše v ceně. Prohlášení o shodě a český návod je samozřejmostí. Provádíme pravidelné kalibrace vyvažovacích strojů i opravy starších z NDR, ELKON, HOFMANN, SCHENCK a jiné, pokud je to ještě možné s ohledem na náhradní díly, kterých je již nedostatek.


» Prohlédněte si náš ceník « 
 
  ©2001 WebDesign by Morpheus